Atletiekvereniging Texel

  

Uitslag Bedrijvenestafette 2002

 Bedrijvenestafette op de wielerbaan  4 x 1100 meter
ATLETIEKVERENIGING TEXEL BEDRIJVENESTAFETTE 27-mei-02
CATE-GORIE TOTAALTIJD TIJDLOPER
NAAM BEDRIJF NAAM DEELNEMERS
plaats
DAMES
1 B & B vd Vis en Den Boer dames Corrie Alkemade 6:30 6:30
31 t/m 34 Liane de la Chambre 10:57 4:27
Petra Noppert 16:39 5:42
Annerie Kiltz 22:01 5:22
2 Rabo dames Ellen Haarsma 5:06 5:06
21 t/m 24 Wilma Haakman 10:58 5:52
Trisha Koster 16:41 5:43
Marja Goslinga 22:04 5:23
GEMENGD
1 Calluna gemengd Colinda Vlaming 5:05 5:05
261 t/m 264 Paul Inpijn 9:23 4:18
Kim Kooger 14:43 5:20
Wouter Dogger 18:08 3:25
2 Hotel Molenbos gemengd Annelies Graaf 5:03 5:03
201 t/m 204 Corrie de Jager 9:24 4:21
Gisela Wolf 14:39 5:15
Rob Teisman 18:44 4:05
3 Gem.Texel gemengd Antoine Kersten 5:07 5:07
Team Welzijn Connie Joling 9:16 4:09
241 t/m 244 Monique Lubach 14:46 5:30
Simon Appel 19:39 4:53
4 Sportshop gemengd Rob Daalder 5:49 5:49
271 t/m 274 Berna de Boer 11:18 5:29
Daan van der Slikke 15:20 4:02
Ilse Pastoor 19:46 4:26
5 CVI gemengd Petra Westerlaken 6:16 6:16
221 t/m 224 Emile Seegers 10:52 4:36
Ans Timmer 15:50 4:58
Theo Boom 19:56 4:06
6 Gem.Texel gemengd Jan Broekmans 5:14 5:14
Team Ruimte Jeannet Hadderingh 10:45 5:31
251 t/m 254 Marjan Nicolay 15:52 5:07
Willemijne Moes 21:15 5:23
7 VEM team 2 gemengd Petra van Beek 5:11 5:11
211 t/m 214 Paul Bakker 11:31 6:20
Carla Smit 16:54 5:23
Gerrit Vlaming 21:37 4:43
8 Gem.Texel gemengd Annemiek Unk 6:14 6:14
Managementteam Bernadette Nouwen 12:29 6:15
231 t/m 234 Ron Houben 17:44 5:15
Henk Pennings 23:01 5:17
HEREN
1 Calluna heren Remco Nagtegaal 3:34 3:34
391 t/m 394 Marcel Keijzer 7:11 3:37
Chris Snijders 11:30 4:19
Jan Dankers 15:27 3:57
2 B & B vd Vis en Den Boer heren Michael Blokker 4:04 4:04
Team 1 Maarten Koorn 7:47 3:43
331 t/m 334 Piet Bakelaar 11:47 4:00
Niels Bos 15:48 4:01
3 De Bolder heren Anton Saal 4:00 4:00
Running Team 1 Jaap Kieviet 8:25 4:25
301 t/m 304 Chiel Dreesens 12:15 3:50
Theo Franchimon 16:02 3:47
4 Rab heren Martien Witte 3:30 3:30
381 t/m 384 Cees Goslinga 8:08 4:38
Dennis Schouwstra 12:29 4:21
Gauke van Lingen 16:15 3:46
5 Gem.Texel heren Arie de Ridder 4:19 4:19
Team Buitendienst gem.werken Ron Eelman 8:43 4:24
371 t/m 374 Pieter Jan Kooger 12:59 4:16
John Daalder 17:12 4:13
6 VEM heren Lesley Krop 4:11 4:11
321 t/m 324 Theo Schraag 8:38 4:27
Toon van Beek 13:24 4:46
Sander van Beek 17:16 3:52
7 Gem.Texel heren Karin de Porto 5:01 5:01
Team Bouwzaken Auke Rienstra 9:53 4:52
351 t/m 354 Thomas Richter 13:48 3:55
Jelle Lubach 17:39 3:51
8 Gem.Texel heren Klaas Sietze van der Wal 3:41 3:41
Team Milieu Jan Veltkamp 8:33 4:52
361 t/m 364 Roel Struick 13:44 5:11
Cees Witte 17:52 4:08
9 B & B vd Vis en Den Boer heren Jan Beijert 5:07 5:07
Team 2 Maarten Jeroen den Boer 11:20 6:13
341 t/m 344 Lucas Tijssen 15:21 4:01
Marcus Gersthage 19:46 4:25
10 De Bolder heren Dirk Eelman 4:25 4:25
Running Team 2 Peter Tuitman 9:34 5:09
311 t/m 314 Ben Molanus 14:22 4:48
Jim Ponniah 19:50 5:28
Copyright © 2014. AV Texel.