Bedrijvenestafette 11-06-2018

  CAT     800 m. 400 m.  400/800 m. 
BASISONDERWIJS   Naam Totaal tijd   Indiv. tijd tussentijd 1e ronde km/uur
JOZEFSCHOOL 1 B OMAR MEVIUS     1:22 17,56
    MEGAN HAVIK     1:19 18,23
    ESMEE ELLEN     1:15 19,20
    MATTHIJS DOGGER 5.19   1:23 17,35
             
JOZEFSCHOOL 2 B JETTE HENDRIKS     1:32 15,65
    LUNA DE BOER     1:25 16,94
    MIRTE SCHUIJL     1:34 15,32
    MESA VD ELST 6.07   1:36 15,00
             
JOZEFSCHOOL 3 B TIM STEIJGER     1:34 15,32
    LARS WITTE     1:32 15,65
    DANIEL POELMAN     1:40 14,40
    CINTA V BEUSEKOM 6.15   1:29 16,18
            km/uur
FAMILIE TEUBEL F LOBKE TEUBEL   3:20 1:49 14,40
    TEMILJA BOELE   3:22 1:37 14,26
    PETER TEUBEL   3:53 1:53 12,36
    HEIDI V LAARHOVEN 14.23 3:48 1:58 12,63
             
FAMILIE EELMAN F MIRIAM   3:09 1:28 15,24
    SOPHIE   3:18 1:37 14,55
    FLORA   3:40 1:48 13,09
    JAN ARIS 13.33 3:26 1:39 13,98
             
             
Vrouwen   Naam Totaaltijd Ind.tijd 1e ronde km/uur
NIOZ 1 V JUDITH V BLEIJSWIJK   3:08 1:33 15,32
    EMMA PENNING   3:11 1:37 15,08
    FLOOR V SCHALKWIJK   3:19 1:37 14,47
    MARGAUX TJOENG 12.41 3:03 1:23 15,74
             
THERAPIE WOLF V CAROLINE VEEGER   4:17 2.04 11,21
    MARGOT NOOM   4:19 2.09 11,12
    IRIS WOLF   3:32 1:43 13,58
    TEMILJA BOELE 15.45 3:37 1:44 13,27
             
AB TEXEL V AFRA MEIJER   3:51 2.03 12,47
    MARISSA VLAMING   3:16 1:40 14,69
    ANNY ZIJM   4:11 2.05 11,47
    GEA V GIJSSEL 14.46 3:28 1:39 13,85
             
NIOZ 2 V SABINE HAALBOOM   3:28 1:41 13,85
    JULIA ENGELMANN   3:25 1:37 14,05
    MAARTJE BROUWER   3:49 1:56 12,58
    PASCALLE JACOBS 14.16 3:34 1:45 13,46
             
  CAT          
GEMENGD   Naam Totaal tijd    Indiv. tijd Tussen-tijd km/uur
Praktijk  G EEFJE AALBERTS   4:12 1:53 11,43
FYSIOTHERAPIE en    NIENKE EIJPE   3:19 1:38 14,47
voor BEWEGING (PFB)   KATINKA FORTGENS   3:25 1:44 14,05
    DAVID SCHILD 13.38 2:42 1:20 17,78
             
RAB BOUWCENTER G MARIJKE DE BEER   3:40 1:48 13,09
    JESSICA WITTE   3:19 1:41 14,47
    JAN JACOB RAB   3:06 1:33 15,48
    MARTIEN WITTE 12.45 2:40 1:17 18,00
             
ST.TEXELS MUSEUM G ROWANNE HUISMAN   3:48 1:46 12,63
    LISANNE DUURSMA   3:30 1:43 13,71
    JARCO HAVERMANS   3:44 1:56 12,86
    YERKO HANKMANN 13.54 2:52 1:29 16,74
             
ZANDKOOG G GITTA ROMMETS   4:22 2:04 10,99
    ANNEKE PRONK   3:35 1:51 13,40
    LARD PLASMANS   3:36 1:54 13,33
    MARNIX DE WITTE 14.19 2:46 1:20 17,35
             
LAURIEN & PIET DU LAURIEN BAKKER   3:38 1:47 13,21
    PIET BAKELAAR 7.01 3:23 1:42 14,19
             
  CAT          
Mannen   Naam Totaal tijd    Indiv. tijd Tussen-tijd km/uur
ST.TEXELS MUSEUM M FLOORTJE ZIJM   3:03 1:31 15,74
    CHRIS DE VRIES   2:45 1:21 17,45
    FRITS VD GRACHT   2:49 1:23 17,04
    PIERRE BONNET 11.33 2:56 1:26 16,36
             
SCHOENMAKER AUTOSCHADE M SIMON LAP   2:58 1:26 16,18
    ERICA GOENGA   3:31 1:46 13,65
    JAN VAN DIJK   3:26 1:41 13,98
    TOON SCHOENMAKER 13.11 3:16 1:36 14,69
             
NIOZ 1 M RICHARD BRINK   2:46 1:20 17,35
    YVO WITTE   2:37 1:22 18,34
    DANILA UVAROV   2:51 1:23 16,84
    TOM V SPLUNTER 11.10 2:56 1:28 16,36
             
TIMMER'S BAKKERIJ M ARNOLD LEIJSTRA   2:46 1:19 17,35
    MARRIN DE JONG   3:03 1:26 15,74
    PETER KREEFT   2:53 1:25 16,65
    BAS SOMERS 11.49 3:07 1:32 15,40
             
COMBINATIE TESSEL 1 M ANNELIES   3:22 1:38 14,26
    DANNY   2:44 1:13 17,56
    BAS   2:56 1:28 16,36
    MAIKEL 11.36 2:34 1:14 18,70
             
COMBINATIE TESSEL 2   JUAN   3:14 1:33 14,85
    ARNOUD   3:00 1:25 16,00
    HANS   3:02 1:33 15,82
    BART 11.44 2:28 1:12 19,46
             
AB TEXEL M CORNE KEIJSER   2:57 1:34 16,27
    ERWIN DE RIDDER   2:43 1:16 17,67
    RICARDO BLOM   2:50 1:21 16,94
    TIM DE HAAN 11.06 2:36 1:17 18,46
             
TESO BOOTDIENST M DAVE DE BRUIJN   2:39 1:23 18,11
    DANIEL BAKKER   2:36 1:20 18,46
    RICHARD BIJPOST   2:37 1:15 18,34
    HESSEL ARENDSMAN 10.06 2:14 1:04 21,49

Rab winnaars gemengde teams
Nioz eerste bij de vrouwen
bakkers in werkkledij
Winnaars duo's
Teso snelste bij de mannen
Accommodatie AV Texel
Haffelderweg 48
1791 AS Den Burg Texel
Terug naar boven